• Aracım
    0 TL
  • Hesabım
    Giriş Yap
Honda
Volkswagen
SEAT
FORD
Toyota
Hyundai
Fiat
Nıssan
KİA
Mercedes-
 BMW
AUDİ
SKODA
Peugeot
OPEL
Renault
Dacia
Isuzu
Mıtsubıshı
LAND ROVER
PORSCHE
MINI COOPER
Honda Honda Civic Sedan (FC5) 2016 +
Honda Honda Civic Hatchback (FK7) 2016+
Honda Honda Civic Sedan (FB7) 2012-2015
Honda Honda Civic Sedan (FD6) 2006-2011
Honda Honda Yeni CR-V 2018+
Honda Honda HRV 2016-2018
Honda Honda CR-V 2015-2017
Honda Honda JAZZ 2015-2017
Honda Honda CIVIC (Yeni Kasa) 2022

Çırak Oto Dizayn

Bizi Tanıyın

Body Kit -Far -Stop Oto Aksesuar -Araç Multimedya Kalite anlatılmaz, yaşanır✅ ÇIRAK DIZAYN OTOMOTIV LIMITED SIRKETI

ÇIRAK DIZAYN OTOMOTIV LIMITED SIRKETI;  kurulduğu günden bu yana internet odaklı bir Toptan & perakende satış firması olmasının yanında aynı zamanda fiziksel mağazaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda Sosyal Medya hesapları üzerinden de Türkiye’nin en aktif ve popüler firması olan ÇIRAK DIZAYN OTOMOTIV LIMITED SIRKETI; Whatsap hatlarımız 0534 206 6590/0552 673 04 08’dan, facebook; Orhan.0720 & Ingstagram; orhancirakk üzerinden olduğu gibi N11, Gittigidyor.com ve www.cirakdizayn.com üzerinden profesyonel ekibimiz ve alt yapı temeli üzerinde E-Ticaret faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Kurulduğu günlerden bugüne Türkiye’de OTO Aksesuar sektörünün Lider markaları arasında en öndeki yerimizi almış bulunmaktayız. 2020 yılı itibariyle Tüm Türkiye’ye yönelik internet odaklı, OTO Aksesuar Toptan & perakende satışımızı, Türkiye’nin 81 İlinde sağladığımız montaj destekleri ile yolumuza devam etmekteyiz.

Bugün %100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı misyonumuz, satış sırasıyla kalmayarak satış sonrası ile de ilgi ve alakamızla da sunuyoruz. Satış sonrası karşılaşılabilen kırık/sökük/zedelenme vs. iade, değişim ve çeşitli kargo sorunlarını en kısa süreç içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.  Kazanmış olduğumuz müşteri memnuiyetinin sınırlarını, tecrübeli tasarım ekibi ve iş ortaklıkları ile birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, sadece Türkiye sınırları içerisinde değil dünya trendlerine uyum sağlayan ürün ve tasarımlarımız ile her geçen gün kendimizi yenileyerek ve geliştirerek devam ettirmek öncellikli vizyonumuz.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmemiz, yurt dışı pazarlara açılmamızı teşvik etti. Kurulduğumuz günden var olan müşteri memnuiyeti odaklı çalışmamızı küresel ölçekte marka olma vizyonu içerisinde yurt dışına açılma çalışmalarımıza hız verilmiştir.

Sitemiz içerinde yer alan Blog üzerinden referans ve müşteri memnuniyeti bölümüne ulaşabilirsiniz…

ÇIRAK DIZAYN OTOMOTIV LIMITED SIRKETI